Denver Nuggets Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denver Nuggets Türkiye

WWW.NUGGETSTR.COM ADRESİNDEYİZ ! FORUM YAKINDA İNAKTİF OLACAKTIR !

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Haberler

+8
CAnthony15
E_Elensar
NaBRuK
Nugsaholic
Jewels
Carmelo-DN
pro.nuggets
Psychopath
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37 ... 43  Sonraki
YazarMesaj
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

Şehir/Ülke : İstanbul/Türkiye
NBA Takımı : Nuggets

Haberler - Sayfa 31 Empty
MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeMart 27th 2009, 8:00 am

Paxson: Gordon'ı Tutmak İsteriz

Chicago Bulls Genel Menajeri John Paxson, bu yaz kontrat uzatmak çin çok uğraştıkları ancak bir türlü kontrat uzatamadıkları Ben Gordon'la ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Paxson, bu yaz Gordon'la kontrat yapıp yapmayacaklarıyla ilgili olarak ;

''Gordon'ı tutmak istiyoruz ancak bunun birde mali boyutu var. Biz onunla kontrat yapmak için 2 yıl boyunca uğraştık ama olmadı. Ama tekrar görüşürüz.'' dedi.
https://denvernuggets.yetkin-forum.com
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeMart 28th 2009, 10:59 am

Devean George sezonu kapattı
Dallas Mavericks’li Devean George, dizinden ameliyat olarak sezonu kapattı.

Dizindeki sakatlık sebebiyle son altı maçta forma giyemeyen Dallas Mavericks’li Devean George, sezonu kapadı.

Sağ dizinden ameliyat olan George, 11 Mart’taki Portland maçında sakatlanmıştı.

Bu sezon 43 maçta forma giyen George, 3.4 sayı ve 1.8 ribaund ortalamaları tutturdu.

Dallas Mavericks’te 31 yaşındaki Devean George’un yerine eski smaç şampiyonu Gerald Green’in sürelerinin artması bekleniyor.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeMart 28th 2009, 11:03 am

NBA'de Kural Değişikliği

Portland Trail Blazers 30 Aralık'taki Boston Celtics maçının bir bölümünde altı kişiyle sahada kalmış, ve takım bu bölümde iki sayı atmıştı. Çalınan teknik faule rağmen sayı geri alınmamıştı.

NBA'deki takım sahipleri bu durumla alakalı yeni bir kural değişikliğini onayladılar. Eğer sahada beşten fazla oyuncuya sahip olan takım teknik faulle cezalandırılırsa, karar rakip takım tarafından verilecek. Mağdur olan takımın bu durumda iki seçeneği olacak: ya teknik faulü kabul edip tek serbest atış kullanıp oyuna kenardan başlayacak, ya da durum hiç gerçekleşmemiş gibi davranıp süreyi ve skoru geri alacak.

Altıya beş durumunda eğer beş kişilik taraf sayı atarsa, takıma o sayıyı koruma hakkı verilecek.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeMart 28th 2009, 11:04 am

Zach: Bosh'tan Daha İyiyim

Zach, Garden'a takasından sonra ilk defa çıktı ve maçtan sonra ilginç açıklamalarda bulundu...

"Gösterdiğimizden çok daha fazla bir potansiyele sahibiz...Ancak sakatlıklar belimizi büktü..." Clippers oyuncuları sakatlıklardan ve cezalardan dolayı toplam 205 maç kaçırdı...Zach ise 19'u sol dizinden dolayı ,2 si cezadan dolayı olmak üzere 25 maç kaçırdı..Clippers o olmadan 3-22 lik bir yüzdede kaldı...Davis ve Camby 15'er ve Kaman ise 28 maç kaçırdı...

NYK'in onu takas ederken hata yapıp yapmadığı sorulduğunda ise gülerek " Evet...Kesinlikle..." cevabını verdi...

Ancak karar iyi gibi görünüyor...Zach'in ve Jamal'ın takasları aynı gün içinde 2010 sezonunda salaryde rahatlama olması için gerçekleşmişti...Bu konu hakkında konuşan Zach " İlginç olacak...Lebron'u almak için yapılan bir hamleyi anlayabilirim..Ancak Bosh?...Ben ondan daha iyiyim..." dedi...
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeMart 28th 2009, 11:05 am

Granger: Takım Başarısız

Indiana Pacers'ın All Star forveti Danny Granger, ''Attığım sayıları boşverin, ben kazanmak istiyorum.'' derken, takımının başarısız olmasından dolayı üzgün olduğunu söyledi.

Bireysel başarının bir anlam ifade etmediği söyleyen ve takımının kazanması halinde bireysel başarının öne çıktığını söyleyen Granger ;

''Benim ne yaptığım değil takımın ne yaptığı önemli. Sezonbaşında en büyük hedeflerimden biri All Star olmaktı ve oldum. Ama All Star olmam bir şey ifade etmiyor çünkü takım şuan başarısız.'' dedi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeMart 28th 2009, 11:05 am

Rondo: Hawks'la Rekabetimiz Yok

Boston Celtics'in point guardı Rajon Rondo, Atlanta Hawks'la aralarında rekabet olmadığını söylerken, Hawks'ı kendilerine rakip olarak görmediğini söyledi.

Geçtiğimiz sezon play-off ilk turunda 7 maça kadar giden bir seriye imza atan Hawks ve Celtics arasında bir rekabet varmış gibi gösterilmesine katılmadığını söyleyen Rondo ;

''Bu tip konularda çok fazla konuşmak istemiyorum. Bizim aramızda rekabet olduğunu düşünmüyorum. İnsanların bu olaya nasıl baktığını bilemem ama benim bakış açıma göre aramızda bir rekabet yok.'' dedi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

Curry Dönmeye Hazır

Bu sezon yalnızca bir maçta forma giyebilen New York Knicks pivotu Eddy Curry, dizindeki sakatlık sonrasında idmanlara başladı.

Dünkü idman sonrası antrenör Mike D'Antoni ile konuşan Curry, gittikçe kilo verdiğini ve yeniden oynamak istediğini söyledi.

D'Antoni'nin yaptığı açıklamaya göre dizindeki ağrılardan tamamen kurtulan Curry, New Orleans maçında oynayabilir. "Curry dönmeye çok yakın, dizleri daha sağlıklı ve kendini iyi hissediyor" diyen D'Antoni, 26 yaşındaki pivotu kadroda görmek istediğini belirtti.

2.11 boyunda ve 140 kilo ağırlığındaki Eddy Curry, bu sezon yalnızca 8 Ocak'taki Dallas maçında üç dakika forma giydi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeMart 29th 2009, 12:00 pm

Ariza: Isiah Thomas'ın Hayranıyım

Los Angeles Lakers'ın yıldız oyuncusu Trevor Ariza, adı son günlerde Los Angeles'ın bir diğer takımı Clippers ile anılan Isiah Thomas'a destek verirken, Thomas'a hayranlık duyduğunu söyledi.

Ariza, kendisini NBA'e getiren adam olan Isiah Thomas için ''Her zaman onun hayranı olacağım.'' derken, ''Kesinlikle onun oyuncu yeteneği konusunda sezgileri var. O bir takımı nasıl toparlayacağını bilir.'' dedi.

Ariza, Zeke'in, Clippers'ta başarılı olacağını vurguladı.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeMart 29th 2009, 12:01 pm

Jackson Ameliyat Olacak

Golden State Warriors'ın başarılı oyuncusu Stephen Jackson'ın, Salı günü ameliyat olacağı ve seozunun geri kalanını kaçıracağı açıklandı.

Son 2 yıldır yaşadığı ayak parmağındaki sakatlık oyuncuyu çok fazla rahatsız ederken, ameliyat kararı verildi.

Jackson, salı günü ameliyat olacak.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeMart 29th 2009, 12:01 pm

Topu Hakeme Fırlattı Oyundan Atıldı

Hornets forveti James Posey, Knicks'e 93-103 kaybettikleri maçta hakem Gary Zielinski'ye topu fırlatması üzerine oyundan ihraç edildi.

Ribaund mücadelesi sırasında çalınan faul üzerine Posey'nin topu alıp Zielinski'nin sağ ayağına gelecek şekilde fırlatması üzerine teknik faul geldi ve veteran oyuncu oyundan atıldı.

Posey hareketinin hakem tarafından yanlış anlaşıldığını söylerken;

"Maçlarda oyun durduğu zaman oyuncular topu hakeme verir, ben de bunu yaptım, eğer niyetim gerçekten kötü olsaydı daha iyi nişan alırdım. Ben sadece ona yerden pas attım. Maalesef o yanlış anladı." ifadeleriyle kendini savundu.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeMart 29th 2009, 12:02 pm

Brown: Knicks Dönemim Utanç Vericiydi

Bu gece Knicks'i devirerek galibiyet sayısını 33 yapan Bobcats kulüp tarihinde en fazla maç kazanma rekorunu kırarken Larry Brown, Knicks dönemiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Kariyerinin en kötü dönemini 2005-06 sezonunda Knicks'te yaşayan ve 23-59'luk derece yapan Brown ;

''Hayalkırıklığına uğramıştım ve New York'taki dereceden dolayı gerçekten utanmıştım.'' dedi. Brown, Bobcats'in başına geçmesiyle ilgili olarak da ''O kötü dönemin ardından kendimden şüphe etmedim ve hala verecek bir şeylerimin olduğunu düşündüm.'' dedi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeMart 30th 2009, 9:35 am

Hawks Seyirci Rekoru Kırdı

Bu gece oynanan Lakers - Hawks maçında Atlanta Hawks'ın, 10 yıllık Philips Arena tarihindeki seyirci rekorunu kırdı.

Bu geceki maça 20.148 seyirci gelirken Philips Arena'daki en yüksek seyirci sayısı olarak tarihe geçti. Daha önceki rekorlar ise ;

12.04.2008 tarihinde oynanan Boston maçında 20.098 ve 01.11.2002 tarihinde oynanan Wizards maçı (20.073).
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeMart 30th 2009, 9:35 am

Mourning'in Forması Emekli Oluyor

Yarın gece oynanacak olan Orlando Magic - Miami Heat maçında Heat'te şampiyonluk yaşayan ve basketbolu bırakan Alonzo Mourning'nin forması emekli edilecek.

33 Numaralı forması Magic-Heat maçı öncesi düzenlenecek olan törenli emekliye ayrılacak Mourning, yaptığı açıklamada ;

''Bir organizasyonun senin başarılarını bu şekilde ödüllendirmesi müthiş bir duygu. Bu şerefe herkes sahip olmuyor onun için gerçekten benim için çok önemli bir an olacak.'' dedi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeMart 31st 2009, 6:25 pm

Bynum'dan dönüş sinyalleri
NBA'de şampiyonluk mücadelesi veren Los Angeles Lakers'ın genç pivotu Andrew Bynum'ın, pazar günü oynanacak Los Angeles Clippers maçında forma giyme ihtimalinin olduğu belirtildi.

31 Ocak gecesi Memphis Grizzlies takımıyla oynanan maçta, sağ diz yan bağlarındaki kısmi yırtılma meydana gelen genç oyuncunun, en iyi ihtimalle normal sezonun kalan maçlarında forma giymesinin çok zor olduğu ifade edilmişti.

Bynum'ın, kendi özel websitesinde yapılan açıklamada, Bynum'ın, 2'ye 2 ve 3'e 3 maçlarda oynadığı, Cumartesi günü 5'e 5 idman maçında göstereceği performans sonrası eğer sakat bölgede bir sorun oluşmazsa Pazar günü oynanacak Los Angeles Clippers maçının kadrosuna dahil edileceği ifade edildi.

Eğer Clippers maçının kadrosuna alınmasına engel teşkil edecek bir durumun olması durumunda ise Bynum'ın, en geç 12 Nisan'daki Memphis Grizzlies maçına kadar forma giyemeyeceği kaydedildi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeMart 31st 2009, 6:25 pm

Haftanın Oyuncuları ; Howard-Parker

NBA'de Haftanın Oyuncuları (23-29 Mart) açıklandı. Batı'da müthiş bir hafta geçiren Spurs guardı Tony Parker ve Doğu'da Magic pivotu Dwight Howard, haftanın oyuncuları oldu.

Orlando'nun 3-0'lık haftasında Howard ;
23.7 sayı (%61.4 şut isabeti), 14.3 ribaunt ve 3.3 blok ortalamasıyla oynadı.

Spurs'ün 3-1'lik haftasında Parker ;
27.5 sayı-8.3 asist yaptı.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeNisan 1st 2009, 3:50 pm

Sheed: James Lehine Aptalca Düdükler Çıkıyor

Detroit Pistons'ın asi çocuğu Rasheed Wallace yine NBA'deki bir çok oyuncunun dillendiremediği gerçeği açık bir şekilde dile getirdi ve Cavaliers maçında James'in aldığı düdüklerin aptalca olduğunu söyleyerek isyan etti.

Maçın 3. çeyreğinde Tayshaun Prince lehine çıkması gereken karar James lehine çıkınca Wallace çıldırdı. Hakem kararını protesto eden Wallace maç sonrası yaptığı açıklamada neden teknik faul aldığını açıkladı ve ;

''Süper starlara çalınan aptal düdüklerden biriydi. Hakemede bunun aptalca bir düdük olduğunu söyledim. Ama gerçekleri söylediğinde teknik faul alıyorsun.'' dedi.

Wallace ayrıca Nets maçında 16. teknik faulünü aldığı için cezalı duruma düştü.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeNisan 2nd 2009, 5:20 pm

Obama'ya göre finalistler...
ABD Başkanı Barack Obama, New York Times'a verdiği röportajda NBA'de Los Angeles Lakers ile Cleveland Cavaliers'ın final oynayacağını ifade etti. Kimin şampiyon olacağını bilmediğini belirten Obama, sadece finalist takımlar hakkında fikir beyan etti.
jusseq
Nugget
Nugget

Şehir/Ülke : Finlandiya
NBA Takımı : Denver Nuggets

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeNisan 2nd 2009, 6:26 pm

Psychopath demiş ki:
Sheed: James Lehine Aptalca Düdükler Çıkıyor

Detroit Pistons'ın asi çocuğu Rasheed Wallace yine NBA'deki bir çok oyuncunun dillendiremediği gerçeği açık bir şekilde dile getirdi ve Cavaliers maçında James'in aldığı düdüklerin aptalca olduğunu söyleyerek isyan etti.

Maçın 3. çeyreğinde Tayshaun Prince lehine çıkması gereken karar James lehine çıkınca Wallace çıldırdı. Hakem kararını protesto eden Wallace maç sonrası yaptığı açıklamada neden teknik faul aldığını açıkladı ve ;

''Süper starlara çalınan aptal düdüklerden biriydi. Hakemede bunun aptalca bir düdük olduğunu söyledim. Ama gerçekleri söylediğinde teknik faul alıyorsun.'' dedi.

Wallace ayrıca Nets maçında 16. teknik faulünü aldığı için cezalı duruma düştü.

Aynen cok hakli Wallace..

Lebron'a ve Wade'ye cok kolay faul caliniyor( onlarin lehine).
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeNisan 2nd 2009, 9:47 pm

Ve Savaş Başladı ; Ivy Vs Curry

Detroit Pistons'ta, Cavaliers maçı sonras Allen Iverson ve Michael Curry arasında kılıçlar çekilmişti. Iverson'ın Cavs maçı sonrası yaptığı açıklamaların ardından ;

Coach Michael Curry, hiç oralı olmadı ve Cavs maçında 18 dakika süre verdiği Iverson'a, Nets maçında 17 dakika süre vererek bir anlamda Iverson'ın aldığı süreler konusundaki şikayetine resti çekmiş oldu.

Iverson, Nets maçından sonrada aldığı sürelerden şikayet etmeye devam etti ve bu şekilde faydalı olmayacağını söylerek oynamak istemediğinin sinyallerini verdi.

Iverson son açıklamasında ''Düşündüğümden daha sert bir tecrübe oldu benim için. Kariyerim boyunca hiç bu konuma düşmemiştim. Açıkçası bu şekilde yapamıyorum ve böyle oynamak istemiyorum.'' dedi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeNisan 3rd 2009, 4:15 pm

Yeni Pippen = Nicolas Batum

Bu sezon özellikle işin savunma tarafından Portland Blazers'ın bir basamak yukarı çıkmasında büyük rolü olan çaylak oyuncu Nicolas Batum'a, yardımcı koçu Bobby Medina'dan büyük övgü geldi.

Bobby Medina, Batum'daki gelişime dikkat çekerken NBA'in yeni bir Scottie Pippen kazanabileceğini söyledi. Bulls hanedanlığının gizli kahramanı Pippen'la benzerlik taşıyan özellikleri olduğunu vurgulanan Batum için Medina ;

''Nic, kısa sürede büyük bir gelişim gösterdi. Onun daha da gelişeceğini düşünüyorum ve o bana Pippen'ı hatırlatıyor.'' dedi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeNisan 4th 2009, 1:26 am

Iverson'ın sezonu kapadığı açıklandı..

yani ıverSON oldu
Nugsaholic
Yönetici
Yönetici
Nugsaholic

Şehir/Ülke : Istanbul/Türkiye

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeNisan 4th 2009, 1:28 am

Sakatlık olarak açıklanmış Detroit kaiyeri böylece sona ermiş olacak yazık oldu gerçekten bu durumlara gelmesini hiç istemezdik Ivy'nin Ağlayan Yüz
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeNisan 4th 2009, 11:38 am

LBJ: New York Beni Sever

Washington Wizards taraftarı tarafından maç boyu yuhalanan LeBron James maç sonrası ilginç açıklamalar yaptı. James yaptığı açıklamada ;

''Benden 30 şehir nefret ediyor. Ama Cleveland'lılar beni sever, ayrıca unuttum ama New York'lularda beni sever.'' dedi.

James Cleveland ve New York hariç her şehirde kendisini sevmeyenlerin olduğunu söyledi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeNisan 5th 2009, 8:08 am

NBA'de ayın oyuncuları LeBron ve CP3 olmuş ayın çaylakları ise Kevin Love ve Rose olmuş.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 31 Icon_minitimeNisan 5th 2009, 9:00 pm

Sixers Play-Off'u Garantiledi

Detroit Pistons'ı dün gece karşılaştıkları maçta 95-90 mağlup eden Philadelphia Sixers, 2009 NBA Play-off'larına adını yazdırdı.

40-35'lik galibiyet derecesine sahip olan Doğu ekibi Sixers, 41-36 olan Heat'in önünde 5. sırada bulunuyor.

Haberler
31 sayfadaki 43 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37 ... 43  Sonraki