Denver Nuggets Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denver Nuggets Türkiye

WWW.NUGGETSTR.COM ADRESİNDEYİZ ! FORUM YAKINDA İNAKTİF OLACAKTIR !

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Haberler

+8
CAnthony15
E_Elensar
NaBRuK
Nugsaholic
Jewels
Carmelo-DN
pro.nuggets
Psychopath
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 39 ... 43  Sonraki
YazarMesaj
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

Şehir/Ülke : İstanbul/Türkiye
NBA Takımı : Nuggets

Haberler - Sayfa 35 Empty
MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 1st 2009, 9:56 am

Dumars: Acı Verici Bir Sezon Oldu

Detroit Pistons'ın başarılı Genel Menajeri Joe Dumars, dün düzenlediği basın toplantasında sezonu değerlendirdi ve Iverson'dan, takımın durumuna kadar açıklamalarda bulundu.

Joe Dumars'ın basın toplantısındaki değerlendirmeleri çarpıcı oldu.

Allen Iverson'a ;
Bizim takımın stratejisi saldırganlıktı ve Iverson'ın yapısında bu yoktu o daha çok özgür ruhlu biri. Bu noktada beklediğimiz uyumu sağlayamadı. Iverson bir ileri iki geri gitti. Bu da takımın sezon özeti oldu.

Cavaliers serisine ;
Seri boyunca baktığımda normal gidişat oldu. Ben onlara baktığımda bizden daha yi olduklarını sördüm.

Rodney Stuckey'e ;
48 dakikayı kaldıracak bir oyun kurucu değil. Bynum onun yardımcısı olacak. Biz onların gelişimine bakacağız. Bu yıl bize gösterdi ki Rodney tam anlamıyla combo guard.

Takım için ;
Her zaman gurur duyduğum bir olay vardı o da benim takımım sahaya kazanmak için çıkıyordu ve mücadele ediyordu. Bu sene bunu göremedim. İşte bu beni derinden yaraladı ve üzdü.

Geride bırakılan sezon için ;
Acı veren bir sezon oldu. Yapılan değişimle birlikte kaçınılmaz bir son oldu ve kaçınılmaz bir acı yaşadık.

Michael Curry'e ;
Çaylak bir koç için büyük değişim yaptık aslında. Sezon içinde inişli-çıkışlı bir grafik oldu. Ben baktığımda onun içinde bulunduğu zor durumu görüyorum.
https://denvernuggets.yetkin-forum.com
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 2nd 2009, 8:25 am

En Çok Satan Forma Kobe'nin

Los Angeles Lakers’ın süper yıldızı üst üste ikinci sezon da forması en çok satan NBA oyuncusu oldu.

Geçtiğimiz sezonun MVP’si Kobe Bryant, aynı zamanda forması en çok satan oyuncu olmuştu. Bryant’in MVP ödülünü koruyup koruyamayacağı bilinmiyor, ancak yıldız basketbolcu açıklanan satış rakamlarına göre 2008-09 sezonunda da ligde en çok forma sattıran isim oldu.

NBA Store ve internet sitesinden yapılan açıklamaya göre normal sezonda Kobe Bryant’ten sonra forması en çok satan isim Cleveland Cavaliers’ın süper yıldızı LeBron James. Bu sezonun top çalma ve asist kralı olan Chris Paul, üçüncü sırada yer alırken son şampiyon Boston Celtics’li Kevin Garnett dördüncü, Detroit Pistons’lı Allen Iverson da beşinci oldu.

Forması en çok satan ilk 15 oyuncu ise şöyle oluştu:

1. Kobe Bryant (Lakers)
2. LeBron James (Cavaliers)
3. Chris Paul (Hornets)
4. Kevin Garnett (Celtics)
5. Allen Iverson (Pistons)
6. Dwyane Wade (Heat)
7. Paul Pierce (Celtics)
8. Nate Robinson (Knicks)
9. Pau Gasol (Lakers)
10. Dwight Howard (Magic)
11. Derrick Rose (Bulls)
12. Ray Allen (Celtics)
13. Steve Nash (Suns)
14. Shaquille O'Neal (Suns)
15. Carmelo Anthony (Nuggets)

Kobe Bryant oyuncular sıralamasındaki liderliğini korurken, geçtiğimiz sezon en çok ürünü satılan Boston Celtics liderliğini yeniden Los Angeles Lakers’a devretti. Lakers böylelikle son yedi yılda altıncı kez en çok ürünü satılan takım unvanına ulaştı. NBA Store’da lisanslı ürünü en çok satılan 10 takım ise şu şekilde oluştu:

1. Los Angeles Lakers
2. Boston Celtics
3. New York Knicks
4. Cleveland Cavaliers
5. Chicago Bulls
6. New Orleans Hornets
7. Phoenix Suns
8. Miami Heat
9. Detroit Pistons
10. San Antonio Spurs
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 2nd 2009, 8:26 am

Roy: Uzun Takviyesi İstedi

Portland Trailblazers'ın genç yıldızı Brandon Roy, takımının off-season'da yapacağı hamlelerle ilgili konuştu. Roy, pota altına takviye gerekebileceğini ifade etti.

Roy, Rockets'a yenilerek play-off'a veda ettikleri 6. maçtan sonra yaptığı açıklamada, "Fazla hamle gerektirecek bir durumumuz yok. Belki bir dört numara veya LaMarcus'un arkasına ribaundcu biri alınabilir." dedi.

Roy ileriki haftalarda konuyla ilgili düşünmeye devam edeceğini söylerken, seneye çok daha iyi bir takım olacaklarına inandığını belirtti.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 2nd 2009, 8:27 am

Iggy: Değişim Şart

Sixers'ın yıldız oyuncusu Andre Iguodala, basına yaptığı açıklamada ''50 galibiyet alan bir takım olabilirdik.'' derken, yaz hamlesi istediğini açıkça söyledi.

Geçtiğimiz yaz büyük umutlarla gelen Elton Brand'den hiç verim alamayan Sixers'da, Andre Iguodala yaptığı açıklamada ;

''Biz bu sezon 50 galibiyet alan bir takım olabilirdik. Bu yaz yoğun bir dönem olacak. Bizim ihtiyaçlarımız var. Ben GM Ed'le oturup bu konu hakkında konuşacağım.'' dedi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 2nd 2009, 8:28 am

Dumars: Temmuz Ayını Beklemeden Takas Yapabilirim

Detroit Pistons Genel Menajeri Joe Dumars, draft gecesi takas yapacaklarının sinyallerini ''1 Temmuz'a kadar beklemek zorunda değilim.'' diyerek verdi.

Pistons Genel Menajeri Joe Dumars, ''Biz 1 Temmuz'a kadar beklemek zorunda değiliz. Önümüzde draftlar var. Ayrıca capimizde boşluk var ve bu bizim 1 temmuzdan önce aktif olacağımızı gösterir. Takas yapabiliriz.'' dedi.

Pistons'ın ara dönemde Suns ve Nets'ten takas teklifi aldığı Suns'ın Shaq ya da Amare, Nets'in ise Carter'ı takas etmeye çalıştığı ancak Dumars'ın yaz aylarını beklediği ifade edildi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 2nd 2009, 8:28 am

Miller İyi Bir Kontrat İstiyor

Philadelphia Sixers'ın başarılı point guardı Andre Miller'ın, gelecek sezon takımda kalıp kalmayacağı belirsizliğini koruyor.

Sixers'ın takımda tutmaya sıcak baktığı Millers, iyi bir kontrat arayışı içinde. Miller'ın kariyerinin son kez iyi kontratını alabilme adına düşük bir teklife sıcak bakmayacağı belirtildi.

Miller yaptığı açıklamada, ''Bu konu hakkında şuan yorum yapmak istemiyorum. İyi bir yıl geçirdim ilerleyen günlerde netleşecektir.'' dedi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 3rd 2009, 10:09 am

Ben Gordon Terletecek

7 maçlık nefes kesen seri sonrası Boston Celtics'e elenen Chicago Bulls'ta gözler Ben Gordon'a çevrilirken, Gordon, Bulls'u baya terletecek.

Gordon maç sonrası yaptığı açıklamada ''Ben burada kalmak istediğimi söylemiştim ama son 2 yıl boyunca kontrat uzatmak mümkün olmadı. Şimdi ise ne olacağını gerçekten bilmiyorum.'' dedi.

Kaynakların Bulls'un Gordon'ı tutamayacağını, Gordon'ın 6 yıl için 80 milyon dolara yakın bir kontrat aradığı ifade edildi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 3rd 2009, 10:09 am

Nash: Ortalama 30 Dakika Alabilirim

Phoenix Suns'ın yıldızı Steve Nash, basına önemli açıklamalarda bulunurken, önümüzdeki sezonla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Play-off yapamadıkları için üzgün olduğu söyleyen Steve Nash, 3 yıl daha basketbol oynamak istediğini ifade ederken ;

''Suns forması altında basketbolu bırakmak benim için büyük bir onur olacaktır. Organizasyonda beni tutmak istiyor. Bu konuda mutluyum.'' derken, kontrat uzatacağının sinyallerini verdi.

Geçici koç Gentry için konuşan Nash, ''Onun hakkında son derece olumlu düşüncelerim var. Onun kalmasını isterim bu bizim için iyi olacaktır. Alvin, herkesin gelişimini düşünen biri. Onun gelişi ile sürelerim düştü ama bunu normal karşılıyorum gelecek sezonda 30 dakika ortalama ile oynarsam bu doğaldır.'' dedi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 3rd 2009, 10:10 am

Blazers Takas Arayışında

Play-off ilk turunda Houston Rockets'a 4-2 ile elenen Portland Blazers'da, Genel Menajer Kevin Pritchard'ın yaz aylarında takas yapabileceği konuşuluyor.

Takas için Blazers'da iki oyuncunun adı geçiyor.

Coach McMillan'la yıldızı barışmayan İspanyol oyuncu Sergio Rodriguez ve yeterli süreleri alamayan ve McMillan'ın gözüne giremeyen Channing Frye, Blazers'ın takasta kullanmayı düşündüğü isimler
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 3rd 2009, 10:10 am

Baron, Taraftara Söz Verdi

Geçtiğimiz yaz büyük umutlarla Los Angeles Clippers'a transfer olan Baron Davis, oynadığı oyunla büyük eleştiri toplamıştı. Baron Davis, yeni sezon öncesi Clippers taraftarına seslendi.

Baron Davis'in, taraftarlara seslendiği mesajından önemli cümleler ise şöyle ;

''Kötü bir sezon geçirdik ve sezon içinde bir çok sakatlıkla boğuştuk elbette bu sakatlıklar bizim bir özrümüz olamaz gerçekten kötü bir sezon oldu. Her zaman bizi desteklediniz bunun için teşekkür ediyorum. Ama gelecek sezon çok daha iyi olmak için ben ve arkadaşlarım emin olun çok çalışacak. Bu sözlerime aldırış etmeyebilirsiniz ama inanmalısınız bizler geçen seneden çok daha iyi olacağız.'' dedi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 3rd 2009, 10:11 am

Dalembert Takasını İstiyor

Philadelphia Sixers'ın pivotu Samuel Dalembert, takımdan ayrılmak istiyor. Dalembert'ın, yönetime takasını istediğini söylediği ifade edildi.

Bu sezon aldığı sürelerden sıkça şikayetçi olan Dalembert, bu yaz takımdan ayrılarak takasını istediği ifade edildi.

Takıma yakın kaynaklar Dalembert'ın, kalmak istemediğini iddia ettiler.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 4th 2009, 8:57 pm

Josh Childress Kararsız

Geçtiğimiz yaz Atlanta Hawks'la anlaşamayarak Avrupa yolunu tutan Josh Childress, NBA'e dönüş için kararsız olduğunu söyledi.

Basının sorularını yanıtlayan Josh Childress ;

''Şuan kararsızım yazın ne yapacağım konusunda bir fikrim yok. Biraz daha düşüneceğim ve kararımı o zaman vereceğim.'' dedi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 4th 2009, 8:58 pm

Felton Kalacak

Bobcats kaynaklarının verdiği bilgilere göre Raymond Felton'ın takımda kalacağı belirtildi. Takım içinden bir kaynağın verdiği bilgilere göre Felton, %100 Bobcats'te kalacak.

Dallas ve Portland'ın gündeminde olan Felton'ın, takımda kalmak istediği ve Coach Larry Brown'unda, Felton'ın kalmasını istediği belirtildi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 4th 2009, 8:58 pm

Pargo, NBA İçin Kararsız

Hornets'la anlaşamayarak Avrupa yolunu tutan Jannero Pargo, NBA'e dönüş konusunda kararsız olduğunu söylerken, Avrupa'da kalabileceğini söyledi.

Bu sezon NBA'e dönüş yapması beklenen ve talipleride bol olan Jannero Pargo, yaptığı açıklamada ;

''Avrupa'ya görmezden gelemem. Hem Yunanistan hemde Rusya büyük bir ülkedir ve burada basketbol seviliyor. Ben sonuçta bir oyuncu olarak daha çok oynayacağım yerde olmak isterim. Burada bana iyi davranıyorlar ve ilgide var. Şuan buradan ayrılıyorum gibi bir şey diyemem.'' dedi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 4th 2009, 8:59 pm

En Değerli Oyuncu LeBron James

NBA'de 2008-09 sezonunun en değerli oyuncusu Lebron James.

Cleveland Plain Dealer gazetesinin haberine göre NBA yönetimi, TSİ 23:00'te düzenleyeceği basın toplantısıyla James'in MVP ödülünü aldığını açıklayacak.

Cleveland Cavaliers, normal sezonda kazandığı 66 maçla kulüp tarihinin rekorunu kırarken, Lebron James 28.4 sayı, 7.6 ribaund ve 7.2 asist ortalamaları tutturmuştu.

24 yaşındaki James, play-off ilk turunda Detroit'i süpürüp Doğu Konferansı yarı finalinde Atlanta ile eşleşen Cleveland'ın sayı-ribaund-asist-blok ve top çalma lideriydi.

Ligdeki altıncı sezonunda bu ödüle ulaşan Lebron James, NBA sayı krallığında da Dwyane Wade'in hemen arkasından ikinci sırada yer almıştı.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 5th 2009, 4:35 pm

Durant: Çok Farklı Bir Oyuncu Olacağım

OKC Thunder'ın yıldız oyuncusu Kevin Durant, ''Tamamen farklı bir oyuncu olmak istiyorum.'' derken yazın çok çalışacağını söyledi.

2007 NBA Draftı'nın 2 numarası olan Kevin Durant, yaptığı açıklamada ''Tamamen farklı bir oyuncu olarak dönüş yapmak istiyorum.'' derken ;

''Yazın çok çalışacağım ve gelecek sezon için kuvvetli olmak istiyorum. Şuan olduğumdan daha kuvvetli ve daha güçlü dönmek benim ilk amacım.'' dedi.
Nugsaholic
Yönetici
Yönetici
Nugsaholic

Şehir/Ülke : Istanbul/Türkiye

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 6th 2009, 5:43 pm

İşte Rasheed Wallace'ın şok eden kararı..

Rasheed emeklilik yolunda

Detroit Pistons ile garanti kontratı bu sezon sonu sona eren ve serbest kalacak olan Rasheed Wallace, gelecek sezon basketbol oynamak için şartını sundu. Tecrübeli forvet/pivotun yakın çevresine, gelecek sezon en az 8 milyon dolar kazanabileceği bir kontrata imza atması durumunda basketbol oynayacağını, aksi durumda ise emekli olmayı düşündüğünü söylediği iddia edildi.

İŞTE RASHEED WALLACE'IN KARİYERİ!

Eylül ayında 35 yaşını dolduracak olan Wallace, 2008-2009 sezonunda 66 maçta Pistons forması giyerken 32.1 dakika, 12.1 sayı, 7.4 ribaunt, 1.4 asist ve 1.3 blok ortalamalarıyla oynadı ve sayı ortalaması olarak, çaylak sezonundan bu yana (10.1 sayı) en kötü sezonunu geçirdi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 6th 2009, 6:17 pm

Paul'den, West'e Destek

New Orleans Hornets'ın süper guardı Chris Paul, takım arkadaşı David West'in takas olma ihtimali karşısında bu durumu veto etti.

Paul, West'in takası halinde kesinlikle mutlu olmayacağını söylerken ;

''West gitmesini istediğimiz en son oyuncu olur. O bizim için anahtar bir oyuncu.'' dedi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 7th 2009, 6:52 am

2008-09 NBA All-Defensive Team

NBA'de 2008-09 sezonunda yılın en iyi savunma takımı (NBA All-Defensive Team) açıklandı. Kobe ve Paul, yılın en iyi savunma takımındaki yerlerini alırken, 2. beşte ise Duncan ve Wade bulunuyor.

NBA'de yılın en iyi 1. ve 2. savunma beşleri şöyle ;

2008-09 NBA ALL-DEFENSIVE FIRST TEAM
C: Dwight Howard
PF: Kevin Garnett
SF: LeBron James
SG: Kobe Bryant
PG: Chris Paul

2008-09 NBA ALL-DEFENSIVE SECOND TEAM
C: Tim Duncan
PF: Shane Battier
SF: Ron Artest
SG: Dwyane Wade
PG: Rajon Rondo
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 10th 2009, 12:05 am

Pistons efsanesi vefat etti
Detroit Pistons'a arka arkaya kazandırdığı şampiyonlukların yanısıra Dream Team ile 1992 Barcelona Olimpiyatları'nda altın madalya kazanan emekli head coach Chuck Daly 78 yaşında hayata gözlerini yumdu. Daly bir süredir pankreas kanseriyle mücadele ediyordu.

NBA tarihinde, hem NBA şampiyonluğu hem de Olimpiyatlarda altın madalya kazanan ilk head coach olan Daly, 1996 yılında, lig tarihinin en iyi 10 head coachundan biri seçilmişti.

Michael Jordan, Larry Bird, Dennis Rodman, Charles Barkley ve Joe Dumars gibi yıldızların çalıştırılığını yapan Chuck Daly, farklı kişiliklere sahip oyuncular üzerinde yaptığı olumlu motivasyonlarla tanınıyordu.

Kendisiyle yapılan bir röportajda NBA için "Oyuncuların ligi" diyen tecrübeli basketbol adamı, "Bizim coachluk yapmamızı ya da yapmamızı sağlayanlar oyunculardır." demişti.

Chuck Daly, NBA'de head coachluk kariyerine 1981-82 sezonunda Cleveland'da başladı ve ardından 9 sezon, kendisiyle özdeşleşen Detroit Pistons'ı çalıştırdı. Pistons'tan sonra ikişer sezon New Jersey Nets ve Orlando Magic'i çalıştıran Daly, 1999 yılında coachluk kariyerini noktaladı.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 10th 2009, 10:03 am

David West, Hornets'da Kalıyor

New Orleans Hornets Başkanı Hugh Weber, gündemlerinde All-Star forvet David West'i takas etmek gibi bir planın olmadığını ve kadroyu korumak istediklerini söyledi.

Bu yıl play-off'larda büyük bir hayal kırıklığı yaratan New Orleans Hornets'da, takımın en çok kazanan oyuncularından biri olan David West'in takas edileceği iddia edilmişti. All-Star forveti elden çıkartmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını belirten Başkan Hugh Weber, "Lüks vergi bütün takımların sıkıntı yaşadığı bir konu. Biz bu yıl oyuncular $76milyonluk bir ödeme yaptık. Ancak buna rağmen New Orleans'ın hedeflerinde bir küçülme olmayacak. Takım Sahibi George Shinn de bu mesajı bize verdi" dedi.

Chris Paul ve David West'in bu takımın önemli oyuncuları olduğunu da sözlerine ekleyen Weber, "Biz oyuncularımızdan memnunuz. Chris ve David bu takımın ana parçaları. Tyson Chandler ile Peja Stojakovic de önemli tamamlayıcılar. Sonuçta biz çıkan spekülasyonlara aldırmıyoruz" açıklamasında bulundu.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 10th 2009, 10:04 am

Granger: Savunmamı Geliştireceğim

Indiana Pacers'ın yıldızı Danny Granger, gelecek sezon savunma kimliğini ön plana çıkartmak istediğini ve bu alanda çalışacağını söyledi.

Granger, ligin en iyi oyuncuları olan LeBron James ve Dwyane Wade'in çok iyi hücumcular olmasına rağmen ikisinin savunmasınında ön plana çıkartıldığını söylerken ;

''İnsanlar benim kaç sayı attığımı konuşuyorlar sürekli artık işin savunma kısmıylada anılmak istiyorum.'' dedi.

Granger, yaz aylarında çok çalışıp savunmasını geliştireceğini söyledi.
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 10th 2009, 10:04 am

Suns, Gentry İle Masaya Oturdu

Terry Porter'ın kovulmasının ardından geçici koç olarak göreve getirilen Alvin Gentry, Phoenix Suns'la masaya oturdu.

Suns Genel Menajeri Stve Kerr, Alvin Gentry ile yola devam edeceklerinin sinyallerini verirken ;

''Görüşmeler olumlu bir şekilde devam ediyor. Biz planlar üzerinde konuşmalara devam edeceğiz.'' dedi.
Nugsaholic
Yönetici
Yönetici
Nugsaholic

Şehir/Ülke : Istanbul/Türkiye

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 10th 2009, 10:08 am

Daly'e Allah'tan rahmet diliyorum efsane bir koçtu..
Psychopath
Yönetici
Yönetici
Psychopath

MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler - Sayfa 35 Icon_minitimeMayıs 12th 2009, 6:40 am

Warriors'da Mullin Gitti, Riley Geldi

Golden State Warriors'da beklenen gelişme gerçekleşti ve aylar önce duyurduğumuz haberde resmiyete kavuştu.

Golden State Warriors ve Genel Menajer Chris Mullin'in yolları ayrıldı. Warriors'ın yeni Genel Menajeri ise Larry Riley oldu.

Warriors Başkanı Robert Rowell, Mullin'e hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken, değişimin kendileri açısından iyi olacağını söyledi.

Haberler
35 sayfadaki 43 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 39 ... 43  Sonraki